O nás

FACTORYPRO

GYM

Prostor Fitness je u nás rozdělen do šesti sektorů(zón) – posilovna , kardio , hard and heavy , zóna pro funkční trénink , strečinková zóna a prostor určený pro osobní tréninky .

 • TĚLOCVIČNA

  Vybrali jsme všechny nejlepší stroje od každé z hlavních fitness značek. V naší posilovně najdete vše, jako například Gym 80, prémiovou řadu vzpěračských strojů se schopností pracovat samostatně na obou stranách a tím zmírnit rozdíly mezi silnější a slabší částí těla. Máme také vzpěračské stroje Human Sport, zaměřené na procvičení celého těla. Odtud můžete přejít na komfortní řadu strojů s názvem Inspiration od americké firmy Star Trac i české vzpěračské stroje Grün Sport. Všechny naše stroje jsou určeny pro přirozený, jednoduchý a efektivní posilovací trénink všech partií vašeho těla.

 • KARDIO

  Jeden z nejoblíbenějších kondičních tréninků, který pomáhá zlepšit vaši vytrvalost a kardiovaskulární systém. V kombinaci se správnou stravou a vhodnou tepovou frekvencí může být kardio trénink velmi účinný při snaze zhubnout. Naše kardio zóna má běžecké pásy, crossové trenažéry, veslařské trenažéry, rotopedy a spinnery. Všechny stroje mají nastavitelnou rychlost, úhel a umí měřit váš tep.

 • HARD & HEAVY POUZE NA SMÍCHOVĚ

  Opravdu si zacvičíte v naší oblíbené heavy zóně na Smíchově se 4 klecemi od společnosti Life Fitness. Klece Hammer Strength se doporučují každému, kdo chce na svém těle velmi tvrdě pracovat. Jsou ideální pro dynamický silový trénink celého těla. Profesionální týmy sportovců používají tyto klece po celém světě, zejména v USA, kde jsou nezbytnou součástí tréninku fotbalistů i ragbistů a atletů. Silový trénink se vzpíráním si můžete opravdu užít na platformě Olympian, která je navržena tak, aby zmírnila dopad hozeného závaží. Můžete také použít 3 různé cvičební stroje nebo využít 8 stanic pro tlak na lavici.

 • FUNKČNÍ ZÓNA POUZE NA SMÍCHOVĚ

  Funkční zóna je platforma pro různé typy funkčního tréninku. Využít můžete nejen své tělo, ale i dostupné vybavení, jako jsou kettlebelly, medicinbaly, pneumatiky nebo funkční vybavení od firmy Eleiko, určené pro různé druhy přítahů, muscle-upů a další. Účelem funkčního tréninku je maximalizovat a realizovat svůj potenciál síly, rychlosti a koordinace. Dobrým funkčním tréninkem dosáhnete postavy, se kterou budete spokojeni a budete ji patřičně využívat. Je také možné si vybrat různé činky (2 až 55 kg) ze 3 stojanů ve funkční zóně

 • OSOBNÍ TRÉNINKY

  S osobním trenérem po boku můžete dosáhnout svých fitness cílů rychleji, efektivněji a zdravěji. Myslíte to s posilováním vážně? Chtěli byste se naučit, jak to dělat správně? Naši osobní trenéři vám pomohou a poradí. Osobní trénink pod bedlivým dohledem našich zkušených trenérů je speciálně přizpůsoben vašemu aktuálnímu zdraví a cílům. Kromě typických strojů využívají osobní trenéři také balanční zařízení, posilovací zařízení a TRX systémy. V našem centru máme speciální zónu, sloužící pouze pro osobní tréninky, kde najdete i vibrační plošiny Powerplate.

 • STRETCH ZÓNA

  Před každým tréninkem je důležité připravit své tělo na následující zátěž. K tomu je potřeba využít strečink, rozhýbat klouby, svaly a jejich šlachy, abyste se vyhnuli zranění. Stejně tak je důležité ukončit trénink správným časem protažení celého těla, se zaměřením zejména na oblasti, které jste nejvíce používali. A k tomu účelu vám nabízíme naši stretch zónu, kde si můžete zapůjčit míč Bosu, TRX, kettlebelly, overbally a mnoho různých druhů vybavení.

TĚLESNÁ DIAGNOSTIKA NA PŘÍSTROJI INBODY 230

Jedná se o jedno z nejlepších a nejpřesnějších měření složení lidského těla dostupných v našich podmínkách. Technologie měření na InBody je unikátní na rozdíl od jiných BIOimpedančních přístrojů. Používá přímé měření segmentů (DSM-BIA = světově patentovaná technologie). Má 8 dotykových elektrod. Díky své unikátní technologii nepoužívá empirické odhady, ale pracuje s faktickým měřením. Proto pro výsledek měření není důležitý věk, pohlaví ani sportovní aktivita klienta. Jako jediný přístroj má ve své interpretaci nejen výsledky měření, ale také „normální rozmezí“ naměřených veličin = hodnotu, kde by se měl daný jedinec vyskytovat.

Cena 150,-Kč.

Služby

ostatní

PARKOVÁNÍ

SMÍCHOV – Před klubem Factory Pro Smíchov můžete zaparkovat své auto na parkovišti v areálu FOC. Parkování je pro naše klienty cenově zvýhodněné. Parkování v areálu FOC Smíchov (40 Kč / první 2 hod. ,každá další započatá hodina 40Kč).
HRADČANSKÁ – v přilehlých ulicích, parkovné 20 Kč/hodina v parkovacích automatech.

PŮJČOVNA

Nechcete nosit nebo zapomenete ručník? Rádi Vám půjčíme na recepci. Ručník 20Kč
Osuška 30Kč
Druhé prostěradlo 30Kč (jedno prostěradlo k Relaxaci zdarma)
Půjčení zámku 30Kč

BAR A VÝŽIVA

Rádi Vám připravíme na baru koktejl před či po cvičení, nebo nabídneme doplňky výživy vhodné pro začátečníky i pokročilé sportovce a posedět můžete také u kávy v kavárně v posilovně.

WIFI FREE

Můžete se u nás bez problému připojit k internetu, ať už potřebujete vyřídit pracovní mail, nebo si jen tak brouzdat po internetu. Heslo k vyzvednutí na recepci klubu.

VYSOUŠEČE VLASŮ

V našich šatnách jsou k dispozici fény a žehličky na vlasy.

adresy

Kde nás najdete?

FACTORYPRO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

NADPIS

Lorem impus

Programss

Community

News & Blog

DŮLEŽITÉ

FAQ

Support Center

Contact Us

Pricing

Basic Plan

Premium Plan

Pro Plan

© 2024 FACTORYPRO

ZMĚNA ADRESY

Přesun 

Chci zjistit novou adresu
Nezajímá mě to.