PK 70NB Pila kotoučová s brzdou

Pro tento rok jsme pro Vás připravili dvě novinky – pilu PK 70NB a PK 70RB. Obě zařízení jsou vybavena elektronickou brzdou, která zvyšuje bezpečnost práce při používání těchto kotoučových pil. Oba výrobky si můžete prohlédnout níže.

PK 70NB Pila kotoučová s brzdou

Charakteristika:

Kotoučová pila PK 70NB je přenosné elektromechanické zařízení, které je určeno zejména pro řezání pevných materiálů, např. cihel, betonových desek a jiných stavebních materiálů diamantovými kotouči. Řezání se provádí zejména kotouči chlazenými vodou.

Rám pily je svařen z ocelových profilů a plechů a zaručuje tak dostatečnou tuhost a přesnost pily. Na svařeném ocelovém rámu je kyvně uchyceno rameno s elektromotorem a krytem kotouče. Řezací kotouč se upevňuje přímo na hřídel elektromotoru. V rámu je vložena vana na chladící vodu. Voda k chlazení kotouče je čerpána z vany čerpadlem. El. instalace, motor a vypínač se zásuvkou jsou nainstalovány na rameni pily. Na krytu kotouče je umístěno „STOP“ tlačítko. Podpěťová cívka spínače zaručuje vypnutí po přerušení dodávky el. proudu (po jeho obnovení již nedojde k rozběhnutí motoru). Motor je určen pro přerušovaný chod a proti přetížení je chráněn vestavěnou tepelnou pojistkou. Dělený materiál se pokládá na pracovní stůl, který pojíždí po hraně vodícího profilu. Pila je opatřena elektronickou brzdou, která po vypnutí zastaví otáčení kotouče cca do 8 sekund.

Technické údaje:

Kvalitní profesionální stavební mechanizace za dostupnou cenu.

© 2024 Progressa s.r.o.

Sortiment

Kotoučové pily

Řezač spár

Ruční nářadí na pokládku

Diamantové kotouče

Vibrační desky

Progressa s.r.o.

O firmě

Prodejní místa a servis

Půjčovna

Ceníky

Novinky a akce

Kontakt